Kurzy pro dospělé

obrázek dospělých

Nabízíme:

  • skupinové
    pouze 2-3 studenti, ke slovu se dostanete jak je libo, pestrá výuka v přátelské komorní atmosféře vám rozváže jazyk. Toto množství nám umožňuje vnímat a reagovat na každou vaši větu v pohodové atmosféře. Neprobíháme učebnici, učíme se komunikovat anglicky/francouzsky/německy/rusky. Nabízíme 25 různých kurzů v 6 úrovních v 6 lokalitách. V ŘÍČANECH, SVĚTICÍCH, TEHOVĚ, MNICHOVICÍCH, PYŠELÍCH a TÝNCI NAD SÁZAVOU.
  • skupinové
    vaše - pokud jste skupina 2–5 přátel nebo kolegů stejné úrovně angličtiny a chtěli byste mít v Říčanech a okolí kurs pro sebe, zajistíme Vám jej za fixní cenu 600 Kč za lekci v délce 60 min. Jeho náplň i intenzita záleží jen na vás. Minimální počet objednaných lekcí je 2.

Anglické testy pro rozřazení

Z vyjádření studentů

obrázek kostek

Nejvýš hodnotím to, že učebnice je sice osnovou výuky, ale lektorka přináší spoustu dalších aktivit a her, aby hodiny byly zábavné. A nutí nás mluvit tak dlouho, dokud si fráze pro typické situace nevybavujeme automaticky. Někdy je to k naštvání, ale v cizině jsem to moc ocenila. -------

Mě baví to, že mě lektorka opravdu poslouchá a reaguje na to, co jsem řekla. -------

------- ..že je využita každá minuta hodiny a při tom bez stresu, kdykoli se můžu zeptat

výborně si rozumíme lidsky a lektorka nás i po práci nakazí zájmem

těším se sem -------

Přehled kurzů

Přehled všech kurzů

Pokud byste potřebovali jiný termín, napište. Najdou-li se další dva zájemci, můžeme otevřít i jiný termín.
Úroveň vyberte podle nabízeného přehledu, který je v souladu s Evropským referenčním rámcem jazyků.
Klidně pište či volejte, rádi vám poradíme.

Zápis

ON LINE

Seznamte se s pravidly v našich kursech a odešlete přihlášku. Platbu kursovného i za učebnice je třeba provést nejpozději 14 dní před zahájením kurzu

on-line formulář (kurzy)

Pravidla

Jsou vytvořena proto,abychom dostáli svému mottu
- NAUČÍME VÁS ANGLICKY -
vytvořili pro vás prostředí, kde se rádi rozmluvíte

HOMEWORK Množství domácích úkolů závisí na tom, jak rychle chce daná skupina postupovat ve výuce. Dohodnuté množství úkolů je velmi vhodné udělat, chtějí –li se studenti naučit anglicky. Pokud jej některý student někdy výjimečně nemůže vypracovat, samozřejmě to nevadí, v zájmu zachování tempa výuky však nebude při jeho kontrole volán. Může si cvičení samozřejmě procházet s ostatními, bylo by však nefér nechat ostatní čekat než si přečte zadání a zamyslí se, když oni ten čas potřebný k rozmyšlení odpovědí obětovali už doma.

ABSENCE Při výuce 1 x týdně je každá absence znát, doporučuji tedy se vždy spojit s někým kdo byl přítomen a látku si dodělat.Studenti se na první hodině dohodnou kdo komu bere materiály v případě absence.

POZDNÍ PŘÍCHODY Berte na vědomí, že svým pozdním příchodem rušíte ostatní, kteří se možná celý týden těší na svých 90 minut angličtiny a snažte se je prosím eliminovat.

KNIHOVNA Na našich stránkách www.profienglish.cz je téměř kompletní seznam literatury k zapůjčení.Studenti si mohou vybrat, konkrétní věc si objednat na hodině či sms a lektorka jim materiál přinese. Výpůjčky se zapisují do docházky a stvrzují podpisem studenta. V případě nevrácení do konce pololetí hradí student fixní částku za knihu s cd i bez cd 250 Kč.

HAVE A GOOD ACADEMIC YEAR
YOUR LECTURERS