Návod na užívání registračního systému

Praktické informace k práci s registračním systémem profienglish.webooker.eu

Vysvětlení záložek v hlavním menu:

 • HOME – hlavní stránka zápisového systému. Zde se dozvíte základní informace, v horní části si můžete vybrat kurz a přihlásit se na něj.
 • KURZY – seznam všech kurzů vypsaných v tomto pololetí. Číslo vpravo u každého kurzu je počet volných míst, číslo v závorce kapacita kurzu.
 • ROZVRH – rozvrh hodin podle data.
 • REGISTRACE - slouží k registraci nového uživatele (návod viz výše).
 • PŘIHLÁŠENÍ - slouží k přihlášení již registrovaného uživatele.
 • MŮJ ÚČET – zde můžete upravit své přihlašovací údaje, údaje o dětech a o sobě.
 • ODHLÁŠENÍ – zde se odhlásíte ZE SYSTÉMU, NIKOLIV Z KURZU. To je dobré, pokud se přihlašujete na veřejném počítači.

Pokud potřebujete sebe nebo své děti přihlásit na další kurzy, vrátíte se zpět na hlavní přehled kurzů (záložka KURZY vpravo nahoře), kde si kurz můžete vybrat a zapsat do něj.

Jako neregistrovaní či nepřihlášení se můžete podívat na nabídku kurzů a jednorázových akcí nebo si prohlížet rozvrh. Pokud se však chcete na nějaký kurz přihlásit, musíte se nejdříve přihlásit/zaregistrovat.

Potřebujete poradit s obsluhou registračního systému?
-> obracejte se na Ing.Libuši Skočdopolovou, mobil 602 148483, email LSkocdopolova@seznam.cz

Ve výjimečných případech, když vůbec nepoužíváte e-mail vás může přihlásit lektorka. Přicházíte tím ale o všechny výhody, které systém poskytuje, získávání zpráv o probrané látce v hodině a úkolech z ní , informací o připravovaných akcích školy, o možnost včasného zápisu na akce a pod.

Registrace studenta

 1. Chcete li přihlásit nového studenta, je potřeba nejprve se registrovat. Odkaz REGISTRACE najdete na liště vpravo. RegistracI nebude potřeba opakovat,je platná po celou dobu, kdy s námi budete spolupracovat.
 2. U dětských studentů se zaregistruje rodič (zákonný zástupce) jako uživatel, zvolte DALŠÍ.
 3. otevře se část Studenti - zde vyplňte údaje o všech vašich dětech, které budou naše kurzy navštěvovat a zvolte DALŠÍ.
 4. otevřou se PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE. Uživatelské jméno Vám bude nabídnuto ve tvaru jméno.příjmení, můžete je ale změnit třeba na kratší. Spolu s heslem si jej poznamenejte, budete je potřebovat pro další komunikaci. Zvolte ULOŽIT.
 5. Nyní již si můžete vybrat z nabízených kurzů a akcí pro sebe i své děti a přihlašovat se na ně.

Návod pro stávající studenty

 1. Přihlásíte se svým jménem a heslem a kliknete na ZAPSAT . Zobrazí se vám všechny KURZY Profi English, vyberete si TYP KURZU – např. ANGLIČTINA DĚTÍ 1. A 2. TŘÍDA
 2. Zobrazí se kurzy příslušného typu vyberte kurz a zadejte ZÁPIS.
 3. Objeví se seznam vašich dětí, zaškrtněte dítě, PRO KTERÉ KURZ VYBÍRÁTE v políčku před jeho jménem, (úroveň znalostí u pokračujících dětí není třeba)
 4. Stisknutím ZAREGISTROVAT ho do kurzu ho zapíšete.
 5. Pokud budete chtít do našich kurzů zapsat své další dítě, které je ještě nenavštěvovalo, musíte ho nejdřív zaregistrovat ve volbě PŘIDAT STUDENTA a pak teprve mu vybrat kurz.