Kurzy pro dospělé

Kurzy pro dospělé v Říčanech a okolí

Kurz v malé skupině

V kolektivu pouze 2-3 studentů se dostanete více ke slovu a nám to umožňuje vnímat a reagovat na každou vaši větu. Pestrá výuka v pohodové komorní atmosféře vám rozváže jazyk. Neprobíháme učebnici, učíme se komunikovat.

Nabízíme 25 různých kurzů v 6 úrovních v 6 lokalitách. V Říčanech, Světicích, Tehově, Mnichovicích, Pyšelích a Týnci n. S.

Kurz na míru

Pro skupinu 2–5 přátel nebo kolegů podobné úrovně angličtiny zajistíme kurz za fixní cenu 1100 Kč za hodinovou lekci. Intenzita i zaměření kurzu potom záleží jen na Vás.

Aktuálně: Přechod na distanční výuku jsme zvládli, a tak nyní nabízíme všechny kurzy také v online prostředí za použití webkamer.

Zápis

přehled vypsaných kurzů

V případě zájmu o jiný termín nás neváhejte kontaktovat a najdeme pro vás další zájemce. Pokud byste potřebovali pomoci s výběrem kurzu nebo zápisem, pište či volejte, rádi vám poradíme.

607 842 786
jana@profienglish.cz
Úroveň kurzu odpovídá tomuto přehledu - Evropský referenční rámec.
Zde si můžete udělat orientační rozřazovací test online
Zápisem do kurzu se zavazujete dodržovat všeobecná pravidla kurzů

Jak to u nás chodí

Naše kurzy jsou zaměřeny na komunikaci a naše motto je - Naučíme vás anglicky.
Na hodinách se snažíme vytvářet příjemné prostředí, ve kterém se rádi rozmluvíte a neprobíháme tak jen učebnici cvičení po cvičení.
Všem studentům je zdarma k dispozici také dobře vybavená anglická knihovna
Ta obsahuje klasickou i zjednodušenou nebo dětskou literaturu. Nevěřili byste, jak přečtení takové knihy zvedne sebevědomí a chuť učit se.

Z vyjádření absolventů:

Nejvýš hodnotím to, že učebnice je sice osnovou výuky, ale lektorka přináší spoustu dalších aktivit a her, aby hodiny byly zábavné. A nutí nás mluvit tak dlouho, dokud si fráze pro typické situace nevybavujeme automaticky.
Mě baví to, že mě lektorka opravdu poslouchá a reaguje na to, co jsem řekla. Je využita každá minuta hodiny a přitom bez stresu, kdykoliv se můžu zeptat. Výborně si rozumíme lidsky a lektorka nás i po práci nakazí zájmem.

Cena kurzů

Ceny jednotlivých kurzů jsou uvedeny v registračním systému
Kurzovné se platí na účet s variabilním symbolem, který obdržíte v emailu po zápisu.
Platbu za kurz i učebnice je třeba provést nejpozději 14 dní před jeho zahájením.

Pravidla kůrzů

Jsou vytvořena proto, abychom dostáli svému mottu a vytvořili pro vás prostředí, kde se rádi rozmluvíte

 • ABSENCE
  Při výuce 1 x týdně je každá absence znát, doporučuji tedy se vždy spojit s někým kdo byl přítomen a látku si dodělat. Studenti se na první hodině dohodnou kdo komu bere materiály v případě absence.
 • POZDNÍ PŘÍCHODY
  Berte na vědomí, že svým pozdním příchodem rušíte ostatní, kteří se možná celý týden těší na svých 90 minut angličtiny a snažte se je prosím eliminovat.
 • HOMEWORK
  Množství domácích úkolů závisí na tom, jak rychle chce daná skupina postupovat ve výuce. Dohodnuté množství úkolů je velmi vhodné udělat, chtějí –li se studenti naučit anglicky. Pokud jej některý student výjimečně nemůže vypracovat, samozřejmě to nevadí, v zájmu zachování tempa výuky se však kontrole věnujeme svižně.
 • KNIHOVNA
  Na webu je seznam literatury k zapůjčení. Studenti si mohou vybrat a konkrétní věc si objednat na hodině či sms a lektorka jim materiál přinese. Výpůjčky se zapisují do docházky a stvrzují podpisem studenta. V případě nevrácení do konce pololetí hradí student fixní částku za knihu s cd i bez cd 250 Kč.