Náš tým

Jana Špálová

ředitelka, metodička, lektorka firemních kurzů a kurzů pro děti i dospělé, vedoucí kursů pro lektory angličtiny

Výuce angličtiny dětí i dospělých se věnuje od roku 1989. Osm let vedla v Caledonian School Praha kursy firemní, pomaturitní i dětské. Kromě státních zkoušek z angličtiny absolvovala mezinárodní kurzy FCE, CAE a kurz pro rodilé mluvčí CELTA.

Publikační činnost

  • Spoluautorka učebnice angličtiny pro předškolní a raný školní věk Elephant´s Ears, vydalo Úlehla English Independent 1995. Materiál je velice hravý a slova jsou tam provázaně procvičovaná v aktivitách, které využívají dětskou vnímavost všemi smysly. Právě proto se dětem líbí a udržuje se na školách i v dnešní konkurenci mnoha zahraničních publikací.
  • Od roku 2006 spolupracuje s nakladatelstvím Oxford University Press.
  • Připravuje sbírku svých nejfunkčnějších her a aktivit, které jak děti, tak i dospělé nadchnou natolik, že zapomenou i zlobit nebo být unaveni.

Ing. Libuše Skočdopolová

Lektorka kurzů pro děti i dospělé také v Týnci nad Sázavou, především v soukromé mateřské školce Domeček.

Absolventka Vysoké školy ekonomické. Po dvacetileté praxi v mezinárodní společnosti, kde úředním jazykem byla angličtina, od r. 2009 učí v Profi English angličtinu a francouzštinu, ze které má státní zkoušku. S výukou dospělých má dlouholeté zkušenosti. Absolvovala kurz pro lektory Teacher´s Training, účastní se pravidelně seminářů Oxford University Press, zaměřených na výuku dětí od předškolního věku až do maturity. Jejím cílem jako lektorky je nalezení správné motivace pro každého studenta, pestrá, zábavná a současně přiměřeně náročná výuka v souladu se zásadou - kdo chce, ten může.

PhDr. Nora Doležalová

Manažerka kurzů pro dospělé, výuka ve Světicích kurzy business english, překlady z angličtiny, němčiny a ruštiny do češtiny

Absolventka Filozofické fakulty University Karlovy, obor angličtina a němčina s 10 letou praxí. Překlady knih, článků, statí, smluv, odborných materiálů, individuální výuka angličtiny, němčiny, ruštiny.

Tereza Žďárská

Učitelka kurzů pro děti.

Mgr. Vojtěch Vytiska

Učitel kurzů pro děti v ZŠ u Říčanského lesa.