Příměstský tábor

Zveme vás na náš tábor s angličtinou

Příměstský tábor pro děti 5-10 let

Týden protkaný angličtinou na každém kroku - při hrách, stolování i sportování.

2 turnusy

· 17.8. – 21.8. 2020
· 24.8. – 28.8. 2020 Zápis na akci

Konec prázdnin je ideální čas pro přípravu dětí na školní rok - zvykání na pravidelné vstávání a ranní organizace vypravování do školy, soustředění dětí na výuku střídané se hraním.

Program

Kromě spousty her v lese, na hřišti i u stolu a samozřejmě všudypřítomné angličtiny, kterou si budeme procvičovat na každém kroku.

Kde

Říčany - chatová osada u Říčanského lesa, okolní les, louky a hřiště
adresa zázemí: Oddechová 1917

S kým

Lektoři Jana Špálová, Jakub Špála, Anička Fedáková + děti které budou rozdělené do skupin podle věku a pokročilosti. A pejsek Athos- border collie po výcviku poslušnosti, zvyklá na děti, poslouchající oba vedoucí, která nás bude při části programu konaného venku doprovázet. V případě alergie nebo fobie některého dítěte, máme řešení.

Organizace

Výukové bloky, kde potřebujeme ke hrám soustředění, prožíváme v kolektivu maximálně 8 dětí stejného věku a pokročilosti. Ty jsou střídány s pohybovými aktivitami, na které se rozdělujeme podle fyzické zdatnosti.

Cena

2975 Kč pro naše studenty platící včas
3500 Kč pro děti, na něž se nevztahuje žádná sleva
V ceně tábora je zahrnuto: výuka, teplý oběd, odpolední svačina, pitný režim a úrazové pojištění – po celou dobu tábora bude přítomen zdravotník. Pozor - dětem navštěvujícím kurzy Profi English poskytujeme slevu 5%. Je také možno uplatnit sourozeneckou slevu, tj 5 % na každé dítě a slevu za včasnou platbu - při platbě do 30.4.2020.

Přihláška

Zápis na akci Přihlásit se můžete online.
Pokud k nám nechodíte na kurzy, musíte se nejprve zaregistrovat do systému.

Těšíme se na vás!

Mapa