Příměstský tábor

Zveme vás na náš tábor s angličtinou

Příměstský tábor pro děti 5-12 let

Týden protkaný angličtinou na každém kroku - při hrách, stolování i sportování.

1 turnus

28.8. – 1.9. 2023

Zápis na akci

Konec prázdnin je ideální čas pro přípravu dětí na školní rok - zvykání na pravidelné vstávání a ranní organizace vypravování do školy, soustředění dětí na výuku střídané se hraním.

Program

Spousta her v lese, na hřišti i u stolu samozřejmě spojená s angličtinou, kterou si budeme procvičovat na každém kroku.

Kde

Říčany - chatová osada u Říčanského lesa, okolní les, louky a hřiště
adresa zázemí: Oddechová 1917, Říčany

S kým

Lektoři Jana Špálová a Roman Škréta + děti, které budou rozdělené do skupin podle věku a pokročilosti. A pejsek Athos - Border kolie po výcviku poslušnosti, zvyklý na děti, nás bude občas venku doprovázet. V případě alergie nebo fobie některého z dětí máme připravené řešení.

Organizace

Výukové bloky, kde potřebujeme ke hrám soustředění, prožíváme v kolektivu maximálně 8 dětí stejného věku a pokročilosti. Ty jsou střídány s pohybovými aktivitami, na které se rozdělujeme podle fyzické zdatnosti.

Covid19 – pravidla osobní i provozní hygieny všech účastníků akce budeme důsledně dodržovat v souladu s obecně platnými aktuálními protiepidemickými opatřeními. Detailní informace obdržíte v pokynech v průběhu července.

Cena

Základní cena za dítě je 3650Kč. V ceně tábora je zahrnuto: výuka, teplý oběd, odpolední svačina, pitný režim a úrazové pojištění – po celou dobu tábora bude přítomen zdravotník. Pozor - nabízíme 5% slevu pro zapsané sourozence nebo za včasnou úhradu kurzu - při platbě do 30.4.

Přihláška

Podat přihlášku online Pokud k nám nechodíte na kurzy, musíte se nejprve zaregistrovat do zápisového systému.

Těšíme se na vás!

Mapa