Weekend fun

Zveme vás na Weekend Fun

Víkendová akce plná angličtiny

Angličtinu procvičíme i u čištění zubů, podávání jídla nebo hraní míčových, stolních i pohybových her v přírodě. Přehled akcí a zápis

Kde

Říčany - chatová osada u Říčanského lesa, okolní les, louky a hřiště
Adresa zázemí: Oddechová 1917, zde spíme na matracích na koberci na zemi. Pro výuku a hraní máme k dispozici dvě místnosti vevnitř, jednu krytou terasu, zahradu a celý les.

Kromě spousty her v lese, na hřišti i u stolu a samozřejmě všudypřítomné angličtiny, kterou si budeme procvičovat na každém kroku.

Organizace

Výukové bloky, kde potřebujeme ke hrám soustředění, prožíváme v kolektivu maximálně 8 dětí stejného věku a pokročilosti. Ty jsou střídány s pohybovými aktivitami, na které se rozdělujeme podle fyzické zdatnosti.

Cena

Platbu 980 Kč za jednodenní akci proveďťe nejpozději 3 týdny před konáním akce lektorce v hotovosti či na účet školy.

Program

S mladšími dětmi hrajeme například TWISTER, kde si procvičujeme (nebo se učíme) výrazy pro pravou a levou, chodidla a ruce, věty typu Dej pravou ruku na modrou, apod., NA SCHOVÁVANOU, kde si místo zapikání říkáme, kde kdo byl. Potřebná slova se s předstihem naučíme - celé si to nakreslíme (části domu, stromy, předložky apod.)
Starší děti se v průběhu her učí slova jako např. S kým kdo hraje, To bylo dobrý, Držím ti pěsti. Večer při stolní hře NIAGÁRA sbíráme diamanty na divoké řece. Používáme výrazy typu nakládat a vykládat diamanty, já jedu o 4, já měním počasí a jak se pohybuje řeka. Když si děti zvolí za hru CARCASSONNE, slovní zásoba se týká města a výstavby.

Těšíme se na vás!

Mapa