Weekend fun

Zveme vás na víkend plný angličtiny

Angličtinu procvičíme i u čištění zubů, podávání jídla nebo hraní míčových, stolních i pohybových her v přírodě. Přehled akcí a zápis

Kde

Adresa: Oddechová 1917, Říčany.
Zde je zajištěno zázemí a ubytování na matracích. Pro výuku a hraní jsou k dispozici dvě místnoti ve vnitřních prostorech a krytá terasa venku. Často však trávíme čas v celé chatové osada u Říčanského lesa, okolním lese, loukách a hřištích.

Organizace

Výukové bloky prožíváme v kolektivu maximálně 8 dětí stejného věku a pokročilosti, abychom umožnili co nejlepší soustředění. Ty jsou střídány s pohybovými aktivitami, na které se rozdělujeme podle fyzické zdatnosti.

Cena

Platbu 980 Kč za jednodenní akci proveďťe nejpozději 3 týdny před konáním akce lektorce v hotovosti či na účet školy.

Program

S mladšími dětmi hrajeme například TWISTER, kde si procvičujeme (nebo se učíme) výrazy pro pravou a levou, chodidla a ruce, věty typu Dej pravou ruku na modrou, apod., NA SCHOVÁVANOU, kde si místo zapikání říkáme, kde kdo byl. Potřebná slova se s předstihem naučíme - celé si to nakreslíme (části domu, stromy, předložky apod.)
Starší děti se v průběhu her učí slova jako např. S kým kdo hraje, To bylo dobrý, Držím ti pěsti. Večer při stolní hře NIAGÁRA sbíráme diamanty na divoké řece. Používáme výrazy typu nakládat a vykládat diamanty, já jedu o 4, já měním počasí a jak se pohybuje řeka. Když si děti zvolí za hru CARCASSONNE, slovní zásoba se týká města a výstavby.

Těšíme se na vás!

Mapa